VİNÇ ÜRETİMLERİMİZ

Tavan Vinci • Portal Vinç • Pergel Vinç • Elektrikli Zincirli Vinç • Alt Kademe Vinç • Gantry Vinç

Tavan vinçlerin çok yönlü kullanım alanları vardır. Yüksek kaldırma kapasiteleri ve ağır çalışma şartları için tasarlanmış ideal çözümdür.Güçlü yapısı , kompakt tasarımı sebebi ve vinç periyodik bakımlarının güvenli olmasından dolayı diğer kaldırma ekipmanları ile karşılaştırıldığında daha ekonomiktirler.

Portal Vinçler daha çok açık sahada kullanılmak için tasarlanmıştır. Çalışma şartlarına göre tek kirişli ve çift kirişli olarak tercih edilebilir.Demir,mermer,lojistik gibi açık saha depolarında kullanılmak için ideal çözümdür. Portal vinçler genellikle açık sahada çalıştığı için çalışan mekanik kısımlarına hava şartlarından korunmaları için koruyucu muhafaza uygulanır.

Seri üretim tezgahlarına malzeme bağlamada , sistem montajlarında,üretim bantlarında,yükseklik ve alanın sınırlı olduğu yerlerde kullanılmak için tasarlanmış vinçlerdir.180 derece ile 360 derece dönebilen pergel vinçler döndürmesi elektrikli veya manuel olarak imal edilebilir.

Zorlu ortam şartlarına uygun sağlayan elektrikli zincirli vinçlerimiz, modüler yapıdan oluşmaktadır. Modüler yapı sayesinde, içerisinde bulunan bütün parçalar kolayca değişebilmektedir. Kullanılan parçaların kalitesi FEM normlarının üstüne yer almaktadır. Tercih edilen tipe göre, tek donanımdan çift donanıma güvenli bir şekilde geçilebilmektedir.

Montaj ve makine hatlarında hızı ve güvenliği arttırmak için tercih edilen alt kademe vinçler, 125 kg dan başlayıp 3200 kg a kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Monoray vinç konstrüksiyonuna sahip olan alt kademe vinçlerin kedi grubu olarak elektrikli zincirli vinçler kullanılmaktadır.

Buraya metin gelecek Buraya metin gelecek Buraya metin gelecek Buraya metin gelecek Buraya metin gelecek

TOP